Doğa Ruhları ve Element Varlıkları

Yıllarca doğa ruhları ile ilk elden iletişime dayanan Nazan Saatci, temel varlıklarla nasıl bağlantı kuracağını öğrendi. Deneyimlerinden, son derece akıllı olduklarını fark etti. Aslında onlara Doğa Açıları diyor.

Bu web sitesini yardımlarıyla ve orijinal ses ve video içeriği ile inşa ediyoruz.

Anlayabilmek için lütfen bu web sitesindeki bilgileri okumak için biraz zaman ayırın. Her sayfadan ilk elden ve hayatınızı değiştiren, faydalı bilgiler alacağınızdan emin olabilirsiniz.

What Are Nature Spirits & Elemental Beings?

Doğa ruhları türlerle sınırlı değildir ve biz onlara ne diyeceğimizle sınırlı değiliz. Periler, bayiler, fae, fey, pixies, çiş halk, elementaller, elemental varlıklar, elemental enerji varlıkları, doğa ruhları, küreler, haberciler, manevi rehberler, küçücük periler ve sprite gibi birçok isimle geçer.

Gerçekten de, bu varlıklar, çoğunlukla dünyanın ve içindeki herkesin yararına çalışan boyutlar arası yaratıklardır.

Nazan diyor ki …

“Kesinlikle, periler doğanın cennetsel refakatçileri. Flora ve fauna da dahil olmak üzere doğalarını iyileştirmek için enerjilerini kullanan akıllı enerji varlıklarıdır. Doğa ruhları enerjiden (güneş) alır ve onu o enerjiye ihtiyaç duyanlara geçirir. Bir bitki veya kuş onlardan kolayca yararlanabilir. Bu nedenle, onlara Enerji Bağışçıları veya Doğa Melekleri gibi bir ad vermek doğru olur.

Üzgün ​​veya ümitsiz olduğum zaman bana enerji verirler. Tekrar umutlu ya da mutlu hissetmek için ihtiyacım olan şeyleri iletmenin her zaman farklı yollarını bulurlar. ”

Doğa Ruhları ve Element Varlıklarıyla Nasıl Bağlanır

Doğa ruhları ve temel varlıklarla nasıl bağlantı kuracağınızı merak ettiğinizde, how to see fairies or how to attract fairies, onların alemlerinin o kadar basit olmadığını anlamanız gerekir. Farklı şekillerde, enerji seviyelerinde ve boyutlarda bulunurlar. Element varlıkları aynı zamanda su, ateş, hava ve toprak gibi doğanın çeşitli unsurlarından da sorumludur.

Aslında benzer periler olduklarına dair anahtar benzerlik ve müteakip işaret, kişinin varlıklarında daima belirli enerjiyi ve iç kıvılcımı hissetmesidir.

Doğa ruhlarıyla nasıl bağlantı kurabileceğinizi ve hatta etrafınızda ne zaman olduğunu bilebilmeniz için sezgilerinizle uyum içinde olmanız gerekir.

Periler, küçükten büyüğe, harikadan korkunç ve acı verici olana kadar birçok şekil, boyut ve mizaçta bilinirken, Nazan onları enerji varlıkları olarak tanımlar ve davranışlarını açıklar.

“Bildiğiniz ya da bilmediğiniz gibi, insanoğlunun bildiği hayırsever ve kötü niyetli güçler vardır, ancak temel varlıklara ışık ve sevgi yüklenir. Periler bilge, kibar ve neşeli olan muhteşem enerji varlıklarıdır. Her zaman iyilere açık olmalısın. ”

Nazan’ın Bağlantı Kurma Önerileri

Doğa ruhlarıyla nasıl bağlantı kuracağına dair tavsiyesi, onlara saf bir kalple nazikçe yaklaşmaktır. Bunu yaparken Nazan, aşağıdakilerin olacağını söylüyor…

“Öncelikle, elemental varlıklar etrafınızda olduğunda, harika ve muazzam bir sevgi ve pozitif enerji hissedeceksiniz. Sizi kendinizden daha çok tanıyorlar çünkü sizi açık bir kitap olarak okuyabiliyorlar.

Perilerimle iletişim kurduğum zamanlarda sık sık onlarla örtüşürdüm. Ses kayıtlarımız bu örneklerle doludur. Sergiledikleri akıllı iletişim inanılmaz.

Doğa ruhları etrafımızdaki enerjiyi görür ve auranız iletişiminde büyük rol oynar; bu nedenle sizden güven ve sevgi almalıdırlar.

İyilik, sevgi ve cömertlik evrende birçok ödül sunar. Sevgi ve şefkatle yaşayan canlılara yaklaşarak, şefkat göstererek ve incinmemek yerine doğayı, yaratıkları ve koruyucularını korumak için çaba göstererek, yaşamınız iyilik ve mucizelere açılacaktır, Tanrı istekli. ”

temel varlıklar

Yusufçuk Perisi Afidouc, Nazan Saatci ile Peri Sesleri Kutsal Alanı’nda, 2019

Nazan Saatci, Afidouc yusufçuk perisi ile

The Dragonfly Fairy, Afidouc, posing for Awareness, 2019 at Fairy Voices Sanctuary

Doğa ruhları ile nasıl bağlantı kurulur

Our Dragonfly fairy is smiling for the Fairy Voices camera, 2019

temel varlıklar

2018’de Afidouc ile Selfie

Poses by Afidouc, the Dragonfly fairy, in the Fairy Voices Sanctuary, 2019

Nasıl çalışır

Doğa ruhları ve temel varlıklar ile nasıl bağlantı kuracağınızı öğrendiğinizde, kişiliğinizin değişmesi nadir değildir. Örneğin, aşağıdakileri deneyimlemeye başlayabilirsiniz:

  • Bir peri masalında yaşıyormuş gibi hissetmek
  • Daha sık gülümsediğini yakalamak
  • Muazzam sevgi ve enerji hisleri yaşamak
  • Evrene, hayvanlara ve doğaya yardım etmeye hazır hissetmek
  • Senden dökülen yaratıcılık ve fikirler

Yaşınız ne olursa olsun, artık önemli olmayacak ve içinizde muazzam bir enerji ve gençlik hissedeceksiniz.

Gördüğünüz gibi, bu ruhları tadabilmeniz için doğa ruhlarıyla nasıl bağlantı kuracağınızı öğrenmek çok değerli!

Doğa ruhları ile nasıl bağlantı kurulur

Experience the dragonfly fairies for yourself by learning how to connect with nature spirits and elemental beings.