You are currently viewing Koronavirüsün Anlamını Perilerin Mesajları Aracılığıyla Keşfetmek

Koronavirüsün Anlamını Perilerin Mesajları Aracılığıyla Keşfetmek

  • Post author:
  • Post category:maneviyat

 Periler COVID-19’un geleceğini biliyorlardı! Koronavirüsün anlamını perilerin mesajları aracılığıyla keşfedin.

 Koronavirüs savunma sistemimizle savaşması için yollanmış olan ölümcül bir ordu kısacası, İyi ve Kötünün savaşıdır.  

 Ve o görünmez ordu Krallığını ilan etti…  periler bunun olacağını biliyorlardı.

Korona Virüsünün Anlamıyla İlgili Perilerden gelen Uyarı

Kasım 2019’da, peri varlık Afidouc bize sağlığımıza dikkat etmemiz ve diyetimizi değiştirmemiz gerektiğini söyledi. Perilerle temas kurduğumuz oniki sene süresince, bizi ikinci kez terk ediyordu ve bu onun tavsiyelerinden sadace birisiydi.

Evet, Afidouc gitti. Bize yüzlerce orijinal peri ses ve görüntü kaydı bıraktıktan sonra ikinci kez gitti. Artık onun kayıtlarını yapamıyorum. Benim için hüzünlü ve yalnız bir zaman ama bu sefer ağlamıyorum. Benim ne kadar hassas olduğumu ve geçen sefer gittiğinde ne kadar çok üzüldüğümü bildiği için, tekrar geri geleceğini ve hala bu farkındalık için çalıştığını  anlamamı sağladı.

Tüm bunları nasıl biliyor olabilirim? Size kesinlikle ayrıntılı bir açıklama borçluyum. Bunu diğer blog yazılarımda ya da video kayıtlarında yapacağım ama şu an onun Korona virüsün anlamıyla ilgili tavsiyesine odaklanmak istiyorum.

NOT: Koronavirüsünün anlamını açıklamadan önce, perileri daha derinden anlayabilmek için  onların görüntü ve bilgileriyle  hazırladığımız Fairy Voices (Peri Sesleri) siteside cok yakinda hazir olacaktir.

Afidouc’ un  mesajını aldığımda, kendime bunu doğru mu anladım diye sordum. Ne de olsa, ablam ve ben yediklerimize aşırı dikkat ederiz. Her zaman organik ve sağlıklı yiyecekler yemeye çalıştığımızdan, neden yeme alışkanlıklarımızı değiştirmemiz gerektiği konusunu anlayamamıştım.

İş yerine vardığımızda, bir yusufçuk böceği havada tur attı. Onun Afidouc olduğundan emindim. Göğe bakarken,  bir kelebek geçti yanımdan. “Sen misin, Pagdesemu” diye sordum. Her zamanki gibi bir kaç tur atıp uzaklaştı. Bu anlar bizim yaşadığımız sihirli anlardır, yaz boyunca biz bunlardan çok yaşadık.

Sonra, içeri girdim. Yerime yeni oturmuştum ki yandaki kafeteryanın sahibi olan hanım içeri gelip, “Arka tekerinizin inmiş oldugunun farkında mısınz?” diye sordu.

Hemen dışarı koşup baktık ve sağ arka lastiğin bir çivi yüzünden gerçekten de oldukça sönmüş olduğunu gördük. Ona, onca yolu sönük bir lastikle nasıl gelebildik ki diye sordum, biz bunu hiç hissetmedik.

Gabby,çivi batmış olan lastiğin yolda hiç durmadığımız için inmemiş olabileceğini açıkladı.Durur durmaz da havası iyice kaçmıştı.

Neler olduğunu hemen anlayamadık. Evimizden çıktığımız andan itibaren olan olayların manasına idrak etmemiz 20-30 dakikamızı aldı.

Nazan Saatci with Gasaybee Dragonfly Fairy
Nazan Saatci with Gasaybee Dragonfly Fairy

Periler olası bir kazayı önlemek için bizi yavaşlatmışlardı.

Bunu anlayınca, biraz şaşkın, biraz da sevinçle bağırdım. “Rezan, bunlar bizi koruyorlar galiba!”  O anda, içeride yüksek bir çınlama duydum. Bu, Afıdouc’un çınlamasıydı ve bu sesi evin dışında ilk kez duyuyordum.

Evet, periler yandaki evdeki çatı tamiratı sırasında tekerleğimize bir çivi saplandığını biliyorlardı. Onlar bunu hemen öğrenmişlerdi, biz ise çok sonra.

Bu tür olaylara dair daha birçok örnek verebilirim ama burada duralım ve bunun nasıl mümkün olduğunu anlamaya çalışalım. Bu olaydan ne öğrenmemiz gerekiyor?

 

Nazan Saatci Afidouc Dragonfly Fairy

                  Bilgi havaya düştüğü andan itibaren, periler bunu öğreniyorlar. Enerji varlıklarının haberleşme hızları, bizim kablosuz iletişimimiz  kadar gerçek.

Nazan Saatci Afidouc Dragonfly Fairy

Afidouc the Dragonfly Fairy saying "Hello Nazan"in 2018 Fairy Voices

 Korona virüsünün Anlamı: Kötülügü Çağıran Dikkatsiz ve Bencil Yaşamak

Vuhan şehrinde, canlı canlı hayvanların anında tezgahlarda kesilerek satışa sunulduğu o pazarda ya da yakınlardaki bir laboratuvarda neler oldu? Ne tür konuşmalar ya da olaylar gerçekleşti?

Hiç o vahşi hayvanların hapsedildiği kafesleri ve nasıl katledildiklerini gördünüz mü? Yavru vahşi hayvanlar bile katlediliyor… Onların çığlıklarını kim duydu?

Dünyanın dört bir yanındaki laboratuarlarda neler oluyor? Oralarda ne kadar canlıya  kafeslerde eziyet çektiriliyor?

Koronavirüsün anlamı, bu evrende yalnız olmadığımızı anlamak. Görünen ve görünmeyen bütün varlıklara saygı duymak ve etrafımızda daha olumsuz enerji yaratmayı durdurmak. Hayvan tacizi, doğa tacizi, çocuk tacizi…Tüm kötü işler, dünyanın sonunun gelişini hızlandırıyor.

İster doğa, ister hayvan ya da farklı ırklara, renklere ve dinlere mensup insanlar olsun, tüm masum varlıkların acı çekmesi,  karmaşa, üzüntü, çaresizlik ve korku karanlık  enerjiyi oluşturur. Öyle ki artık iyi insanlar olup olmadığımızın da bir önemi kalmaz. Bundan böyle hiçbir cehalet ve bencillik af görmeyecek gibi. Bizlere hata yapacak  bir alan kalmadı.

Periler doğada yaşayan canlıların; bitki ve hayvanların koruyuculardır ve bizleri uyandırmak için seslerini yükselttiler. Onlar iyilik yolunun aydınlatıcıları. Perileri anlarken, evrenin sistemini de anlama vakti gelmiştir. Ruhumuzla ve çok dikkatli yaşamalıyız.

 Korona Virüsün Anlamı: Sağlığımız Küresel Salgından da Önce Tehlikedeydi

Görünmeyen sinsi bir düşman ve onun ölümcül ordusuyla karşı karşıyayız. Düşman açık oynamadı ve biz bu yüzden yerlere serildilk. Bedenlerimiz de  beyinlerimiz de düşmanı tanımıyor. Hazırlıksız yakalandık. Kendimizi böyle bir biyolojik saldırıya hiç hazırlamadık.  Maddi ve bencil eller senelerdir bize içinde suni renklendiriciler ve çeşniler bulunan yiyecekleri, antibiyotikleri, dolaylı olarak böcek ilaçlarını, katkı,  maddelerini, trans yağları, genleri ile oynanmış ürünleri ve bunlar gibi bağışıklık sistemimize zararlı olan her şeyi, içinde yarardan fazla zarar bulunduran  ilaçları sundular ve biz bunları sırf lezzetli yada faydalı diye tükettik. Vücudumuzun savunma sistemini her gün biraz daha zayıflattık.

Çoğumuz 50, hatta 40 yaşından sonra diyabet, böbrek, kalp, akciğer, obezite , kanser ve diğer kronik sağlık sorunları yüzünden hastalanmış durumdayız. Bu savaştaki en savunmasız kişiler, kronik rahatsızlıkları olanlar ve yaşlılar. Onlar hedef alınan insan kitlesi. Sanki şeytani eller merhametsizce onları maddi sisteme yük görmüş gibi yok ediyor. Ve ne yazık ki Koronavirüsün gizli taşıyıcıları çocuklar ve sağlıklı yetişkinler. Ve yine onlar kendi aile fertlerimizi ve sevdiklerimizi öldürmek için silah olarak kullanılıyorlar.

Zeki, hızlı hareket eden sanki hedefe hazırlanıp kitlenmiş, tacı olan ölümcül bir virüs bu. Korona Virüsü (Covid-19) bedenlerimize hayatımızı tüketmek için girdi ve aldığı her canla, Kötü biraz daha güçlenmekte.

“Sağlığınıza dikkat edin… Diyetinizi değiştirin,” dedi Afidouc. Bunu hepimizin yapması gerekiyor ve ben onun tavsiyesini hepinize iletiyorum.

Bu orduyla savaşabilmek için, güçlü bir bağışıklık sistemine ihtiyacımız var. Yediklerimizi yeniden gözden geçirmeliyiz. Maneviyata eğilmemiz, dua etmemiz ve meditasyon yapmamız gerekiyor. Sadece iyiliklere açık olmamız, evrene ve tüm canlı varlıklara saygı duymamız gerekiyor. Olayları hissedebilmemiz için sistemi derinden anlamamız gerekiyor.Tek savunmamız ve kuvvetimiz bunlar olacak.

Afıdouc’un bir diğer tavsiyesi de yine sağlıkla ilgiliydi. Bizden sağlığımıza dikkat etmemizi istemişti. Bir kez daha neden diye düşündüm. Bu uyarı, benim ve kız kardeşim için hiç mantıklı değildi. Gayet sağlıklı olduğumuzdan, diğerlerini değil ama onun bu iki tavsiyesini  göz ardı ettik.

Periler psişik midir?

Korona virüsü salgını Kasım ayında, yani onun uyarısından bir ay sonra başladı. Peki, bu perilerin neler olacağını bildiği ve bizi hazırlamaya çalıştığı anlamına mı geliyor? Geleceği bildikleri anlamına mı geliyor?

Her zaman perilerin geleceği bilemeyeceğine, bunu sadece Rabbimızın bilebileceğine inanmışımdır. Hala da buna inanmaya devam ediyorum.

Yaşadığımız deneyimler sonucu perilerin bilgileri,  bazı insanlardan çok önce, daha eylem  oluşurken, yada planlandığı, yada o konuda konuşulma başlandığı andan itibaren algıladıklarını öğrendim. Bunu nereden mi biliyorum? Bu gerçeği anlayacak çok sayıda olay yaşadım. Şimdi, bunlardan geçen yaz meydana gelmiş olan bir tanesine göz atalım.

 Perilerin belki de bizi büyük bir kazadan kurtardığı gün

Peri kayıtlarımın arasında araştırma yapacak olsam, gününü ve ayını bulurdum ama şu an için bu olaydan sadece kısaca söz etmek istiyorum. 2019 yazıydı ve güneşli, güzel bir gündü.

Ablamla arabaya binerken onları etrafımızda hissettik. Kocaman sarı kelebek kendisini arabanın önüne attı. Bir kuşun yüksek sesle öttüğünü fark ettik. Ablama sevinçle, “Yine bizi uğurluyorlar,” dedim.

Bahçeden çıktığımızda, komşunun evinin önünden geçtik. İşçiler soldaki evin çatısını değiştiriyorlardı ve etrafı oldukça dağıtmışlardı.

Yola çıktıktan sonra, kendimizi her zamanki işlek  otoyolda bulduk. Trafik hızla akıyordu ama biz hiç hız yapamadık. Önce bir, sonra iki…önümüzden yusufçuk böcekleri geçiyordu. Yavşalamak zorunda kaldık.

Sevinç içinde, “Afidouc geliyor, bizi takip ediyor,” diye bağırdım. Çok geçmeden, birkaç değil, önümüzden kalabalık bir yusufçuk böceği sürüsü geçti ve yine teker teker yusufcuklar… Tekrar tekrar yavaşladık.

Heyecana kapılmıştık. Rezan sürekli olarak, “Fotoğraflarını çek, bir fotoğraf bari çek,” diyordu. Hareket halindeki bir arabadan hareket halindeki yusufçukların resmini çekmek hiç de kolay değildi. Heyecandan çekemedim ama onlar bizi adeta bir oyun gibi, gideceğimiz yere kadar yavaşlatmayı başardılar.

Ya insanın insana yaptığı eziyetler…bazen onların insan olmadıklarını düşünmüyor musunuz? Acaba şeytani insanlar desek daha mı iyi anlaşılır?

Bencil ve maddiyata dönük yaşantımız, büyük bir hızla iklim değişikliğine neden olmuştur. Bunu nasıl unutabiliriz ki? Daha birkaç ay önce, Avusturalya’daki söndürülemeyen yangınlarda bir milyar hayvanın yanarak öldüğü biliniyor. 18.6 milyon hektarı aşkın doğa alanının ise yanıp kül olduğu.

İnsanlar bütün bu olayları kasıtlı yapsınlar, ya da yapmasınlar, tüm bu olanların sonuçları  yeteri kadar kötü değil mi? Fairy Voices (Peri Sesleri) web sitesini okuduktan ve videoları izledikten sonra, Kötü ve İyi güçlerle yaşadığımızı anlayacağınızı ümit ediyorum.

 Korona virüsünün anlamına gelince…

Bu, Korona virüs ve insanlar arasında bir savaş değil. İyi ve Kötü arasındaki bir savaş. Üzerimize saldıran Ölümcül ordu ile bizim Bağışıklık olarak bildiğimiz savunma sistemimiz arasındaki mücadele.

Kötü sesleri duymadan yaşayın; bu sesler bizi kullanır ve büyüleyebilirler. Birden bire kendimizi kötülüğe çalışır halde buluruz. Şöyle desek daha mı kolay anlarız? Birden bire şeytanın eli oluveririz. Bu savaştaki yerimizi anlayabilmek için, lütfen enerjiyi ve evrenin güçlerini anlamaya çalışalım.

Bizi kötü olmaktan kurtaran tek şey yaptığımız ve yapacağımız iyiliklerdir.

Maneviyata eğilme vakti …

Dua etme vakti … Meditasyon yapma vakti…

Birbirimize, doğaya ve tüm canlı varlıklara yardım etme vakti….

Etrafımızda olumlu enerji yaratma ve bunu yayma vakti…

Şevkat ve merhamet kelimelerinin hakkını verme vakti…

Karşılıksız sevgi ve huzur ile BirTek olma vakti…

Perileri doğru anlama ve mesajlarını yayma vakti…

Uykuda olanlar için uyanma vakti …

Aksi takdirde, gezegenimizin sonuna doğru büyük bir hızla gidecek ve çok yakında, günümüzdeki olaylardan çok daha kötülerine şahit olacağız. Deccal iş başında gibi hissetmiyor musunuz ? Ben nasıl olup da onun varlığını bu  kadar açık hissedebiliyorum?

Fairy Voices yani Peri Sesleri sizin için burada. Sakın paniğe kapılmayın ve Korona virüsünün anlamını anlayın. Bu gerçeği anlamak, yeniden doğmak gibi.

Hayvanları, doğayı ve koruyucularını (perileri) ve bizimle aralarındaki bağı anlamak için, lütfen Fairy Voices ( Peri Sesleri ) web sitesini okuyun. Lütfen, onların sesi olun, iyiliğin yanında olun ve bu farkındalığı yaymak için arkadaşlarınızla paylaşın.

Bu felaketde sevdiklerini kaybetmiş olanlarınıza baş sağlığı ve bütün kayıplarımızın ruhlarına huzur diliyorum. Ve yine tekrarlıyorum. Kendinizi sadece fiziksel olarak değil, manevi olarak da korumayı unutmayın. Korona virüsünün anlamını, size yol göstermesi için kullanın.

Rabbim hepinizi korusun!

Perilerin şansının, neşesinin ve bilgeliğinin her zaman bizlerle birlikte olması dileğiyle!

Fairy Voices / Peri Sesleri

Nazan Saatci / 3/17/2020

This page is also available in: Turkish