Perileri Nasıl Buluruz

Peri Diyarı hiçbir zaman maddi dünyamızla daha yakın temasta bulunmadı. Dünyanın her yerinden insanlar sürekli bilgi alıyor ve perileri nasıl bulacağını öğreniyorlar.

Kurucumuz Nazan Saatci’ye tam da böyle oldu. Orijinal Perilerle olan audio recordings with her fairies Periler, doğa, hayvanlar ve insan bilinciyle bağlantı hakkında bir farkındalık web sitesi olan Peri Sesleri Örgütü’nü kurmasını sağladı.

Nazan’ın hikayesi, doğal bir peri kutsal alanı olan bahçesinde başlar. YouTube videolarımızda perilerinin kendilerini nasıl yusufçuk olarak gösterdiğini ve birbirini izleyen üç yaz boyunca her gün nasıl 3-4 saat poz verdiğini görebilirsiniz.

Perileri Nasıl Buluruz ve Bulduğumuzda Ne Olur?

Perileri nasıl bulacağımızı sormaya başladığımızda, yüksek bilincimiz bize hizmet eder ve diğer boyutlara açılan bir kapı açılır.

Doğa ruhları, kendileriyle aynı seviyede enerji paylaşan bir insan bulduğunda, hayatta daha fazla şey elde etmemize yardımcı olmaya çalışırlar. Farklı ruhsal deneyimler sunarak öğretir ve eğitirler.

Çok geçmeden tesadüf olmadığını ve farklı bir boyutsal varlık ile uğraştığımızı fark ediyoruz. Birdenbire, daha derin bir anlayış sağlayan farklı web sitelerinin, kitapların, rehberlerin ve öğretilerin farkına varırız.

Farklı isimler ve başlıklar altında olabilirler, ancak Peri Seslerinde, nature spirits  enerji varlıkları ve perilerin hepsi aynı. Onlar akıllı varlıklar ve alemleri ve ihtiyaçları hakkında daha fazla şey anlamak için bir araya gelmeliyiz.

Periler nasıl bulunur?

Nazan Saatci & Afidouc Selfie, 2019

peri mabedi

A Close Up of Our Dragonfly Fairy, 2018

Dragonfly Fairies, 2018

Nazan Saatci ve Yusufçuk Perisi 2019

Nazan Saatci ve Yusufçuk Perisi , Afidouc,ile in 2019

peri mabedi

Yusufçuk Peri , Afidouc,ile Nazan Saatci in Fairy Voices Sanctuary, 2018

Peri Sığınağı Nasıl Oluşturulur

Doğaya ve hayvanlara yardım etmek için bir peri sığınağı inşa edin veya kaydedin

Periler enerji katkısıdır. Herhangi bir bitki yaşamında bulunabilirler, ancak sessiz ve doğal koşullarda yaşamayı severler. Periler çiçeklerle ilişki kurmayı severler, böylece kokularından enerji alabilirler.

Sonuç olarak, enerjilerini doğanın iyileşmesine yardımcı olmak için kullanırlar, bu yüzden bunlara enerji katkıda bulunanlar diyoruz.

Tüm videolarımızda, Peri Sesler doğa ruhlarının insanlara tanıdık küçük canlılar aracılığıyla insanlarla bağlantı kurduğunu kanıtlamaya çalışıyor.

İster küçük bir bahçede isterse büyük bir bahçede olsun, muhtemelen kelebek ve periyi çeken çiçekler, otlar, bitkiler ve ağaçlar yetiştiriyorsunuzdur. Hatta bir tatlı su birikintisi veya bir dere yakınında da yaşayabilirsiniz.

Bu tür bir ortamda bir geçişe göz atacaksınız butterfly or dragonfly. Bir bahçeye sahip olduğunuz veya doğaya yakın olduğunuz sürece, doğanın bu unsurlarının varlığı kesindir. Perilerin orada yaşadığından emin olabilirsiniz ve bu onların peri mabedidir.

How to Find Fairies in a Fairy Sanctuary

Kutsal alanlarının evren uğruna korunması gerekir. Çevremizdeki bitkileri, çiçekleri ve ağaçları kurtarmak, sinek kuşları, kelebekler, bal arıları, kuşlar, kızböcekleri, yusufçuklar ve onların koruyucuları da dahil olmak üzere her türlü canlıyı kurtaracaktır. Onları kurtarmak geleceğimizi kurtaracak.

Hepimiz farklı bir gözle etrafa bakalım. Haydi, manevi enerjiler ile çevremizdeki maddi dünyamız arasında bizim bakımımıza verilen bu bağlantının farkında olalım. Sadece bu bağın farkında olarak, onların yüksek bilgelik ve canlılıklarının gücünü kazanacağız, perileri nasıl bulacağımızı bileceğiz ve kutsallıklarını kurtarmak için zor bir taahhütte bulunabileceğiz.

Bu Peri Sesleri web sitesinin her köşesi size rehberlik edecek ve peri diyarının sırları hakkında sizi uyaracaktır.

Peri Sığınağınızı Yaratmak

Artık perileri nasıl bulacağınızı biliyorsunuz…

Bu güzel, akıllı enerji varlıklarını yaşamınıza davet etmek için bahçenizi, balkonunuzu, hatta evinizdeki bir köşeyi peri mabedine dönüştürmelisiniz.

Periler bazı bitkileri ve çiçekleri diğerlerinden daha çok sever. Bir peri sığınağı oluşturmak için aşağıdakileri getirebilirsiniz:

 • Gül
 • Lavanta
 • Safran Çiğdem
 • Mavi çan
 • Mürver Ağacı meyvesi
 • Çuhaçiçeği
 • Yaz Leylak
 • Yüksükotu
 • Hanımeli
 • kekik
 • Biberiye
 • elma
 • Yasemin
 • Kadife çiçeği
 • deliotu

Ve dahası…

Periler nasıl bulunur?

Photographing Our Dragonfly Fairy in 2018